menusearch
aleifba.ir

آرشیو اخبار صفحه سه

جستجو
شنبه ۲ تیر ۱۴۰۳ | ۰:۳۵:۱۹
نیازی به تلگرام، واتساپ و ایمیل نیست در سایت اسناد خود را اپلود و ارسال کنید مرکز فرم زنی ایران (فرم زنی انگلیسی، آلمانی، فرانسه، چینی، روسی، ترکی ..) تایید اسناد و مدارک در سفارتهای خارجی در تهرانتلفن دفتر : 22054406 - 22054106موبایل، واتساپ، تلگرام 09120356248 ارسال نامه های به سفارتها برای اتباع افغانستان (به زبانهای مختلف)ایمیل ما alintran4@gmail.com | info@aleifba.ir ترجمه به انگلیسی، فرانسه، آلمانی، اسپانیایی، ترکی، روسی، چینی، عربی، ... تایید اسناد صادره از کشورهای خارجی از تهرانخدمات آنلاین تایپ ( دسته نوشته، پرینتی، صوتی ) به فارسی، انگلیسی، عربی رزومه حرفه ای به زبانها مختلفخدمات آنلاین به ایرانیان مقیم خارج از کشور، کانادا، آمریکا، انگستان، آلمان، ترکیه، .... پر کردن فرم ویزا، فرم آنلاین و....خدمات آنلاین به اتباع افغانستانی در ایران و سایر کشورهاخدمات مترجم همزمان به اتباع خارجی مقیم ایران بفارسی ،انگلیسی،عربی .... ثبت نام در دانشگاهها برای پذیرش ( به زبانها مختلف و در کشورهای مختلف)خدمات ترجمه به ایرانیان مقیم کانادا دعوت از مترجمین رسمی، مترجمین غیر رسمی، فرم زنهای زبانهای مختلف برای همکارینامه نگاری حرفه ای فارسی، انگلیسی، عربی، ترکی .....ترجمه متون پزشکی، مهندسی، آی تی، تکنولوژی، ژنتیک، بهداشتی، بازرگانی، پایان نامه ،....

ترجمه کلیه اسناد و مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی

ترجمه کلیه اسناد و مدارک اشخاص حقیقی و حقوقی

پیچیده ترین و سخت ترین قسمت در ترجمه مدارک، ترجمه اسناد حقوقی و حقیقی است، دلیل این موضوع را می‌توان در ماهیت آن‌ها دانست که بسیار با دیگر اسناد متفاوت هستند.

سه شنبه بیست و ششم مهر ۰۱ بیشتر بخوانید

ترجمه کلیه قراردادهای تخصصی توسط مترجمین حرفه ای

ترجمه کلیه قراردادهای تخصصی توسط مترجمین حرفه ای

در ترجمه تخصصی اسناد، سه معیار را در نظر بگیرید: تخصص، دقت و امنیت. بنابراین برای انجام این ترجمه، باید به سراغ مترجمی متخصص، دقیق و امانت دار بروید؛ متون مربوط به قراردادها، از جمله دقیق‌ ترین و پر اهمیت ترین متن هایی است که یک مترجم در طول فعالیت با یک سازمان اقدام به ترجمه آن می‌کند.

جمعه دوم اردیبهشت ۰۱ بیشتر بخوانید
فرصت های شغلی در الفبا
شعب استانها
خدمات مرکز ترجمه الفبا
درباره مرکز مشاوره الفبا
آخرین خدمات
مشاوره رایگان
مشاوره تلفنی، واتساپ، تلگرام، ایمو، اسکایپ